2014 07 13

Lietuvos jaunių rinktinė Pasaulio stalo futbolo čempionate iškovojo aukso medalį

Šį savaitgalį vykstančiame Pasaulio stalo futbolo čempionate, Austrijoje, Lietuvos jaunių rinktinė iškovojo auksą.
Jaunių rinktinė
Jaunių rinktinė / foosin nuotr.

Video reportaže tiesiai iš įvykio vietos apie šį čempionatą ir lietuvių pasirodymą pasakoja vienas iš stalo futbolo Lietuvoje pradininkų, stalo futbolo klubo „Foosin“ įkūrėjas Simonas Jakubauskas.

Šiais metais pirmą kartą Pasaulio stalo futbolo čempionate lietuviai dalyvavo su pilnos sudėties vyrų, moterų ir jaunių rinktinėmis. Nors pirmąją čempionato dieną, penktadienį, fortūna lietuviams nesišypsojo ir aukštų pozicijų užimti nepavyko, šeštadienį vykusioje jaunių rinktinių rungtyje jaunieji Lietuvos žaidėjai iškovojo pirmąją vietą.

Jaunių rinktinė laimėjo prieš Šveicarijos, Austrijos ir Vokietijos rinktines ir užsitikrino pirmąją vietą grupėje. Finaliniame etape įveikė Didžiosios Britanijos rinktinę ir finale susitiko su čempionato šeimininkais – Austrija, kurią sutriuškino rezultatu 2:0.

Iš viso šiame Pasaulio čempionate dalyvavo daugiau nei 350 dalyvių iš viso pasaulio. Didžiausią delegaciją atsiuntė Šveicarija – šalį atstovavo net 67 žaidėjai. Lietuvių rinktinę sudarė 13 žaidėjų.