2011 08 22

Lietuvos merginos – pasaulio jaunimo šiuolaikinės penkiakovės vicečempionės

Turkijoje pasibaigusiame pasaulio jaunimo (iki 18 metų) šiuolaikinės penkiakovės čempionate Lietuvos merginos – Karolina Gužauskaitė, Ieva ir Emilija Serapinaitės – iškovojo sidabro medalius estafetės (dalyvavo 12 komandų) varžybose.
Karolina Gužauskaitė, Ieva ir Emilija Serapinaitės – estafetėje iškovojo sidabrą / „Scanpix“ nuotr.

Lietuvos merginos surinko 4056 taškus (be jojimo) ir į priekį praleido tik čempione tapusią Rusijos komandą (4120 tšk.).

Bronzos medaliai įteikti Vokietijos jaunosioms penkiakovininkėms, kurios surinko 3880 taškų.

Mišrios estafetės varžybose Vilma Juchnevičiūtė ir Artūras Bartaševičius surinko 4220 taškų ir užėmė vienuoliktą vietą tarp 22-jų duetų.

Čempionais tapo baltarusiai (4720), aplenkę prancūzus (4672 tšk.) ir amerikiečius (4632 taškai).