2010 05 07

Lietuvos moterų rankinio lygos čempione vėl tapo Vilniaus VPU „Eglė–Šviesa“

Lietuvos moterų rankinio aukso medalius septintą sezoną iš eilės iškovojo 2009–2010 metų reguliariojo sezono nugalėtoja Vilniaus VPU „Šviesos–Eglės“ ekipa, ketvirtosiose finalo iki trijų pergalių rungtynėse ketvirtadienį 28:22 (13:13) įveikusi vicečempiones Vilniaus „Eastcon AG–Vilniaus kolegijos“ rankininkes bei laimėjusi seriją 3:1.
Vilniaus klubai pakeliui į finalą įveikė Kauno ir Panevėžio rankininkes
Vilniaus klubai pakeliui į finalą įveikė Kauno ir Panevėžio rankininkes / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pirmąsias finalo serijos rungtynes čempionės varžovėms pralaimėjo 21:23 (9:10), o antrajame ir trečiajame mače iškovojo pergales atitinkamai 28:24 (13:12) bei 27:26 (13:12).

Lietuvos moterų rankinio pirmenybių bronzą pelnė Panevėžio „KKSC–Slimeka“, mažajame finale trijuose mačuose (3:0) nugalėjusi Kauno rajono HC „Garliavos–STIHL“ septyniukę – 29:14 (12:7), 23:22 (8:6, 19:19) bei 21:20 (14:10).