2014 05 28

Lietuvos moterų rankinio lygos finale toliau pirmauja Kauno „ACME-Žalgirio“ komanda

Trečiadienį Vilniuje buvo žaidžiamos Lietuvos moterų rankinio lygos didžiojo ir mažojo finalų antrosios rungtynės.
Rungtynių akimirka / sportoakimirka.lt nuotr.
Temos: 1 Rankinis

Pagrindinio finalo rungtynėse čempionės titulą ginanti Kauno „ACME-Žalgirio“ komanda 27:24 (15:12) įveikė Vilniaus SM „Tauras-Vilniaus kolegijos“ ekipą ir pirmauja serijoje iki trijų pergalių 2-0.

Pirmąjį susitikimą savo aikštėje kaunietės laimėjo po pratęsimo 36:33 (15:16, 28:28).

7 įvarčius nugalėtojoms trečiadienį pelnė Dovilė Ilčiukaitė, 6 – Simona Kazlauskaitė, po 3 – Neringa Palionytė, Gabija Vidūnaitė, Gintarė Lydekaitė ir Rita Oksaitė.

Šeimininkių gretose sėkmingiausiai žaidė Greta Kavaliauskaitė (8 įv.), Inesa Verbovik (8 įv.), Edita Kaitrytė ir Klaudija Šidlauskytė (po 6 įvarčius).

Trečioji dvikova šeštadienį bus žaidžiama laikinojoje sostinėje VDU salėje.

Antrosiose mažojo finalo rungtynėse Kauno rajono HC „Garliavos-CASCADA“ rankininkės 35:29 (17:13) nugalėjo Vilniaus LEU „Eglės-Šviesos“ septyniukę ir taip pat serijoje iki trijų pergalių pirmauja 2-0.

Pirmąjį susitikimą savo aikštėje garliaviškės laimėjo 42:34 (24:15).

11 įvarčių prie antrosios pergalės prisidėjo Diana Šatkauskaitė, 6 – Neringa Mikšytė, 5 – Evelina Žukaitė ir Kamilė Bušaitė.

Pralaimėjusiųjų gretose išsiskyrė Indrė Norvilytė (9 įv.), Rita Repečkaitė (8 įv.) ir Grėtė Morkvėnaitė (4 įvarčiai).

Trečiosios rungtynės vyks šeštadienį Garliavos sporto centro salėje.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius