2010 07 12

Lietuvos raiteliai pasaulio taurės varžybose Rygoje – tarp geriausiųjų

Pajėgiausi Lietuvos raiteliai iš Rygoje sekmadienį pasibaigusių konkūrų pasaulio taurės varžybų CSI2*–W parsivežė net septynis apdovanojimus. Perspektyviausias šalies raitelis 23 m. šiaulietis Benas Gutkauskas ant prizininkų pakylos užkopė tris kartus, o prieš savaitę Lietuvos konkūrų čempionu tapęs 49 metų kaunietis Rimantas Babrauskas – du, teigiama pranešime spaudai.
Raitelis R.Babrauskas Rygoje du kartus kopė ant prizininkų pakylos
Raitelis R.Babrauskas Rygoje du kartus kopė ant prizininkų pakylos / Organizatorių nuotr.
Temos: 1 Ryga

Atvirajame Lietuvos konkūrų čempionate už prizininkų pakylos likęs B.Gutkauskas su kumele Liucile Rygoje jau pirmąją varžybų dieną pelnė antrąją vietą (kliūčių aukštis – 130 cm.).

Kitame konkūre, kurio kliūčių aukštis siekė 140 cm., trečiąją vietą iškovojo Lietuvos čempionas R. Babrauskas su žirgu La–Pass. Jis kiek aukščiau palypėjo pagrindiniame antrosios dienos konkūre, kuriame buvo antras. Prizą už trečiąją vietą šiame konkūre pelnė raitelis Rimas Rimkus su žirgu Fiatas.

Ant aukščiausio pakylos laiptelio Rygoje pakilo Lietuvos konkūrų čempionato trečiosios vietos laimėtojas Stasys Jasas su žirgu Grenoblis. Jis triumfavo „Akumuliatoriaus“ konkūre.

Tačiau paskutinė trečioji pasaulio taurės varžybų Rygoje diena sėkmingiausiai susiklostė raiteliui B. Gutkauskui. Jis pelnė du apdovanojimus už antrąją vietą – 130–135 cm. kliūčių aukščio konkūre su kumele Inesa ir 135 cm. aukščio konkūre su kumele Liucile.

B. Gutkauskas Tarptautinės žirgų sporto federacijos (FEI) reitinge tarp maždaug 2 tūkst. raitelių iš viso pasaulio pakilo į aukštą 175 vietą.

Rygoje vykusių varžybų „Grand Prix“ rungtyje pergalę šventė estas Tiitas Kivisiidas su žirgu Torrero. Savaitgalį Rygoje vykusiose konkūrų pasaulio taurės CSI2*–W varžybose dalyvavo 112 duetų iš Latvijos, Lietuvos, Estijos, Rusijos ir Baltarusijos. Čia varžėsi 20 duetų iš Lietuvos.

28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius