2010 10 24

Lietuvos regbio čempionai apgynė titulą

Šiaulių „Vairo–Jupojos“ regbininkai sekmadienį apgynė Lietuvos čempiono titulą. Paskutinėse turo rungtynėse šiauliečiai 57:0 nugalėjo Kauno „Ąžuolą“ ir ketvirtą kartą iš eilės iškovojo aukso medalius.
Paaiškėjo Lietuvos regbio čempionai
Paaiškėjo Lietuvos regbio čempionai / „Scanpix“ nuotr.

Antrą vietą užėmė kita to paties miesto ekipa „Baltrex“, sutriuškinusi latvių Siguldos „Stats“ penkiolikę 109:6. Abu Šiaulių klubai turnyrinėje lentelėje surinko po lygiai taškų, tačiau dėl geresnio tarpusavio įvarčių santykio auksas atiteko „Vairui–Jupojai“.

Šiaulių „Vairo“ regbio klubas Lietuvos čempionu tapo jau 26–ą kartą klubo istorijoje.

Bronzos medaliai bus įteikti Kauno „Ąžuolui“.

Dabar Lietuvos regbininkai ruošis Europos čempionato 2A diviziono  rungtynėms: spalio 30 dieną Šiauliuose lietuviai kovos su Maltos komanda.