2015 06 26

Lietuvos rinktinė Europos žaidynių komandinėje įskaitoje pakilo į 21-ą vietą

Antrąjį aukso medalį Azerbaidžano sostinėje vykstančiose pirmosiose Europos žaidynėse iškovojusi Lietuvos rinktinė komandų rikiuotėje pakilo į 21-ą vietą. Dabar lietuvių sąskaitoje du aukso ir trys bronzos medaliai.
Andrius Šidlauskas tapo Europos žaidynių čempionu
Andrius Šidlauskas tapo Europos žaidynių čempionu / Vytauto Dranginio/LTOK nuotr.

Aukščiausios prabos medalį į Lietuvos komandos taupyklę ketvirtadienį įnešė plaukikas Andrius Šidlauskas. Dar vieną auksą mūsų rinktinei iškovojo kanojininkas Henrikas Žustautas, o bronzą – paplūdimio tinklininkių Ievos Dumbauskaitės ir Monikos Povilaitytės duetas bei sambo imtynių atstovai Rūta Aksionova bei Radvilas Matukas.

Pirmauja jau 123 (59 aukso, 32 sidabro, 32 bronzos) apdovanojimus pelnę Rusijos sportininkai.

Antrąją vietą su 46 (15, 13, 18) medaliais užima žaidynių šeimininkė Azerbaidžano rinktinė, o į trečiąją poziciją pakilo 34 (14, 6, 14) apdovanojimus pelniusi Didžiosios Britanijos ekipa.

Europos žaidynių auksą iškovojo 26 šalių atstovai, o iš viso medalius pelnė 42 Senojo žemyno valstybių sportininkai (vieta, komanda, auksas, sidabras, bronza, iš viso):