2009 03 28

Lietuvos šokėjai liko keturiolikti

Lietuvos šokių ant ledo pora Katherine Copely ir Deividas Stagniūnas pasaulio dailiojo čiuožimo čempionate Los Andžele užėmė keturioliktą vietą ir pateko tarp devyniolikos porų, kurioms automatiškai atitenka bilietas į 2010 metų Vankuverio žiemos olimpines žaidynes. Tiesa, neaišku, ar juo galės pasinaudoti.
K.Copey ir D.Stagniūnas kaip ir pernai pasaulio čempionate užėmė 14 vietą.
K.Copey ir D.Stagniūnas kaip ir pernai pasaulio čempionate užėmė 14 vietą. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Penktadienį mūsų šalies atstovams už laisvąją programą teisėjai skyrė 81,75 balo (13 vieta). Bendroje įskaitoje Igorio Špilbando ir Marinos Zujevos treniruojami Lietuvos šokėjai po antrojo originalaus šokio šoktelėjo per dar vieną poziciją aukštyn ir galiausiai užėmė 14 vietą. Jos sąskaitoje 160 balų.

Už antrąjį – originalųjį šokį K.Copely ir D.Stagniūnas ketvirtadienį gavo 49,79 balo (14 vieta), o už pirmąjį originalų šokį surinko 28,46 balo (16 vieta). Pasaulio čempionais tapo Rusijos pora Oksana Domnina ir Maksimas Šabalinas (206,30), sidabro medalius laimėjo JAV atstovai Tanith Belbin ir Benjaminas Agosto, o bronzą – kanadiečiai Tessa Virtue ir Scottas Moiras.

Apie tai, kad ketvirtadienį posėdžiavusi Pilietybės komisija nerekomendavo išimties tvarka amerikietei šokėjai ant ledo K.Copely suteikti Lietuvos pilietybės, skaitykite paspaudę čia.