2011 01 24

Lietuvos stalo ledo ritulininkai iškovojo pirmąjį medalį tarptautinėje arenoje (nuotraukos)

Lietuvos stalo ledo ritulio klubas „Sporto Draugų Klubas“ sėkmingai pasirodė šį savaitgalį Rygoje (Latvija) vykusiame tarptautiniame turnyre „Rygos čempionatas 2011“. Jame Lietuvos stalo ledo ritulininkai iškovojo pirmąjį medalį tarptautinėje arenoje.
K.Bagono varžybų epizodas
Kęstutis Bagonas veteranų grupėje iškovojo bronzos medalį. / „Sporto Draugų Klubo“ nuotr.

„Rygos čempionate 2011“ iš viso varžėsi 61 dalyvis iš trijų Baltijos šalių.

Geriausiai iš mūsiškių sekėsi „Sporto Draugų Klubas“ nariui Kęstučiui Bagonui – veteranų grupėje iškovojo bronzos medalį. Po šios pergalės pasaulio žaidėjų reitinge K.Bagonas pakilo į 860, o veteranų tarpe į 167 vietą.

Toje pačioje veteranų grupėje Sigitas Zakarevičius užėmė šeštąją vietą.

Absoliučiu („Open“ klasė) turnyro nugalėtoju tapo elitinis Latvijos žaidėjas Edgars Caics, Pasaulio žaidėjų reitinge užimantis 3–iąją vietą.

„Turnyro metu buvo užmegzti glaudūs ryšiai su keleto Latvijos stalo ledo ritulio klubų atstovais, o Estijos veteranas V.Hamdamovas, davė keletą aukščiausio lygio pamokų mūsų jauniesiems atstovams Kristupui ir Gabrieliui Zakarevičiams“, – pabrėžė K.Bagonas.