Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lietuvos tinklininkės – Europos jaunimo čempionato grupės varžybų nugalėtojos

Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė baigė pasirodymą
„Scanpix“ nuotr. / Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė baigė pasirodymą
Šaltinis: BNS
0
Skaitysiu vėliau
A A

Izraelio sostinėje tęsiasi Europos jaunimo (iki 20 metų) paplūdimio tinklinio čempionatas, kuriame sėkmingai dalyvauja į aštuntfinalius patekę Lietuvos merginų bei vaikinų duetai.

Pergalingai merginų E grupės varžybas baigė dvidešimtąjį reitingą turinčios šešiolikmetės klaipėdietė Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė iš Tytuvėnų, kurios ruošiasi rugpjūčio 11-14 dienomis Vilniuje prasidėsiančioms Senojo žemyno jaunių (iki 18 metų) pirmenybėms.

Jau anksčiau pirmą vietą grupėje ir kelialapį į aštuntfinalį užsitikrinusios lietuvės ketvirtadienį nieko nelėmusiame susitikime po 46 minutes trukusios kovos 2-1 (20:22, 21:16, 15:5) įveikė trečiąją nesėkmę patyrusias prancūzes Eleną Chimisanas ir Tiphainę Le Guiader.

Mače dėl antrosios vietos grupėje aštuntos pagal skirstymą čekės Eliška Galova ir Tereza Vankova 2-0 (21:11, 21:13) nugalėjo penktąją porą olandes Jolien Sinnemą ir Esther Hullegie.

Galutinė merginų E grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, setų santykis, taškai):

1. Lietuva        3 3 0  6:2  6
2. Čekija         3 2 1  5:3  5
3. Olandija       3 1 2  2:4  4
4. Prancūzija     3 0 3  2:6  3
  
Lemiamoje vaikinų E grupės dvikovoje Lietuvos vaikinų duetas – septynioliktąjį reitingą turintys dvidešimtmečiai vilniečiai Arturas Vasiljevas bei Dainius Čepas – po 57 minučių kovos 2-1 (16:21, 22:20, 15:9) įveikė dvidešimtąją pagal skirstymą šeimininkų iš Izraelio porą Shalevą Saadą bei Aloną Sanderovichių ir, iškovoję antrąją pergalę, užėmė grupėje antrą vietą.

Pirmą vietą E grupėje užėmė penktąjį reitingą turintys Rusijos tinklininkai Andrejus Bolgovas ir Artiomas Kučerenka, paskutiniame mače 2-0 (21:9, 21:15) nugalėję aštuntąjį reitingą turėjusius ispanus Keviną Mediną ir Adrianą Pastorą.

Galutinė vaikinų E grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, setų santykis, taškai):

1. Rusija         3 3 0  6:0  6
3. Lietuva        3 2 1  4:4  5
2. Ispanija       3 1 2  3:4  4
4. Izraelis       3 0 3  1:6  3
  
Vaikinų aštuntfinalio poros paaiškės vėliau, o Ievos Dumbauskaitės ir Monikos Povilaitytės varžovėmis aštuntfinalyje bus trečiąjį reitingą turinčios lenkės Agata Oleksy ir Martyna Kozinska.

 

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
KALĖDINIŲ DOVANŲ GIDAS
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką