2015 05 17

Lietuvos vandensvydžio rinktinė atvirajame Baltijos šalių čempionate liko ketvirta

Elektrėnuose baigėsi 2015 m. atvirasis Baltijos šalių vandensvydžio čempionatas. Į šias varžybas susirinko Baltarusijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos ir Moldovos rinktinės. Pirmoms keturioms rinktinėms tai vienas iš etapų besiruošiant Europos čempionato antram turui, kuris vyks rugsėjo mėnesį.
Lietuvos vandensvydžio rinktinės rungtynės
Lietuvos vandensvydžio rinktinės rungtynės / Augusto Četkausko nuotr.
Temos: 1 Vandensvydis

Lietuvos vandensvydžio rinktinė šias varžybas pradėjo pralaimėjimu 5:7 Moldovai.

Šeštadienį lietuviai be didesnio vargo 27:3 įveikė kaimynus iš Latvijos, labai apmaudžiai 12:13 nusileido Lenkijos vandensvydininkams, o mače, kuriame nulemtas bronzos medalių laimėtojas, 3:9 pralaimėjo Baltarusijai.

Baltarusijos, Lenkijos ir Moldovos rinktinės surinko po lygiai taškų (po 6) ir varžybų nugalėtoją lėmė įmuštų ir praleistų įvarčių santykis. Jis buvo palankesnis Baltarusijos rinktinei, antra liko Lenkija, treti Moldovos, ketvirti Lietuvos ir penkta Latvijos rinktinė.

Geriausiu Lietuvos rinktinės žaidėju pripažintas Rimvydas Jakutis.

Jau gegužės pabaigoje Elektrėnuose vyks Lietuvos sporto vilčių žaidynės, kuriose dalyvaus 6 jaunimo komandos.

Lietuvos rinktinė rinksis tik rugpjūčio mėnesį ir pradės ruoštis Europos čempionato antro turo atrankos varžyboms, kurios vyks rugsėjo 25-27 dienomis. Vieta paaiškės gegužės 30 d. po burtų traukimo.

28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius