2015 05 17

Lietuvos vyrų golbolo rinktinė – IBSA pasaulio žaidynių čempionė

Visus dešimt susitikimų laimėjusi Lietuvos rinktinė tapo Tarptautinės aklųjų sporto asociacijos (IBSA) pasaulio žaidynių Pietų Korėjoje vyrų golbolo (aklųjų riedulio) turnyro čempione. ​Sekmadienį Lietuvos komanda finale 10:3 (6:1) nugalėjo Kinijos ekipą.
Lietuvos golbolo rinktinė
Temos: 1 Golbolas

Po keturis įvarčius nugalėtojams pelnė Genrikas Pavliukianecas ir Nerijus Montvydas, po vieną – Marius Zibolis ir Mantas Panovas.

Aukso medaliai taip pat įteikti ir Justui Pazarauskui bei Mantui Brazauskiui.

Varžovų gretose du kartus pasižymėjo Minguyanas Yangas, sykį – Qinquanas Yu.

Bronzos medalius iškovojo Švedijos rinktinė, mače dėl trečiosios vietos 2:0 (0:0) įveikusi Turkijos ekipą.