2010 07 18

Lietuvos vyrų komandai – Europos šiuolaikinės penkiakovės pirmenybių bronza

Bronzos medalį Debrecene (Vengrija) vykstančiame Europos šiuolaikinės penkiakovės čempionate iškovojo Lietuvos vyrų komanda.
Justinas Kinderis
Justinas Kinderis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Sekmadienį vykusiose varžybose Lietuvos trijulė – Justinas Kinderis, Andrejus Zadneprovskis ir Edvinas Krungolcas – surinko 16 932 taškus ir tik 60 taškų nusileido auksą iškovojusios Vokietijos bei sidabru pasipuošusios Čekijos komandoms.

Deja, asmeninėse varžybose lietuviai liko be medalių, o aukščiausiai pakilęs Justinas Kinderis su 5 712 taškų užėmė ketvirtą vietą.

Lietuvos penkiakovininką aplenkė tik čempionu tapęs čekas Davidas Svoboda (5 812 tšk.), britas Samuelis Weale'as (5 776 tšk.) ir vokietis Stefanas Kollneris (2 732 tšk.).

J.Kinderis buvo tik 24-as (760 tšk.) fechtavimosi rungtyje, keturioliktas (1 284 tšk.) – plaukime, penkioliktas (1 160 tšk.) – jojime bei penktas kroso ir šaudymo dvikovės (2 585 tšk.) varžybose.

Dešimtas su 5 668 taškais sekmadienį liko Andrejus Zadneprovskis (fechtavimasis – 760 tšk./24 vieta; plaukimas – 1 328 tšk./4 vieta; jojimas – 1 156 tšk./17 vieta; kroso ir šaudymo dvikovė – 2 424 tšk./13 vieta), 22-ą vietą surinkęs 5 552 taškus užėmė Edvinas Krungolcas (fechtavimasis – 808 tšk./21 vieta; plaukimas – 1 260 tšk./19 vieta; jojimas – 1 200 tšk./2 vieta; kroso ir šaudymo dvikovė – 2 284 tšk./26 vieta), o ketvirtas Lietuvos atstovas finale Tomas Makarovas (fechtavimasis – 928 tšk./2 vieta; plaukimas – 1 260 tšk./19 vieta; jojimas – 1 056 tšk./35 vieta; kroso ir šaudymo dvikovė – 2 292 tšk./29 vieta) su 5 536 taškais liko 24-as tarp 36-ių finalo dalyvių.

Lietuvos penkiakovininkams šios pirmenybės dar nesibaigė – jie antradienį bandys iškovoti medalius estafetės varžybose.