-50% metinei prenumeratai. Velykų dovana!
2010 03 25

„Maccabi“ skaudžiai atkeršijo „Partizan“

Tel Avivo „Maccabi“ (Izraelis) krepšininkai ketvirtadienį skaudžiai atkeršijo Belgrado „Partizan“ (Serbija) komandai už netikėtumą pirmajame Eurolygos ketvirtfinalio serijos mače. Geltonieji antrose rungtynėse namuose 98:78 (26:24, 28:15, 19:19, 25:20) sutriuškino svečius iš Serbijos ir išlygino serijos iki trijų pergalių rezultatą 1:1.
„Partizan“ (juoda apranga) antros sensacijos iš eilės nepateikė
„Partizan“ (juoda apranga) antros sensacijos iš eilės nepateikė. / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Eurolyga

Dvikova prasidėjo kova taškas į tašką, taip mačas klostėsi pusantro kėlinio (34:32): priekyje buvo tai viena, tai kita ekipa, tačiau ryškesnės persvaros nepavyko įgyti nė vienai.

Vis dėlto nuo 15-os rungtynių minutės ėmė ryškėti aikštelės šeimininkų pranašumas. „Maccabi“ dar iki didžiosios pertraukos susikrovė dviženklį pranašumą (49:34) ir susitikimui artėjant prie pabaigos jį tik didino, neleisdami nė pagalvoti „Partizan“ apie dar vieną sensaciją.

Didžiausias skirtumas ekipas skyrė 33ią minutę, kai šeimininkai pirmavo 21 taško persvara (83:62). Rungtynes „Maccabi“ laimėjo rezultatu 98:78.

Nugalėtojus į pergalę vedė po 17 taškų surinkę Davidas Bluthenthalis ir Andrew Wisniewskis. D‘Oras Fischeris pridėjo 15, Alanas Andersonas – 14 taškų. Buvusio Vilniaus „Lietuvos ryto“ legionieriaus Chucko Eidosno sąskaitoje – 9 taškai per 32 minutes.

Pirmą pralaimėjimą serijoje patyrusioje „Partizan“ ekipoje pasižymėjo Aleksas Maričius – 16, Dušanas Kečmanas – 14 ir Janas Vesely – 11 taškų.

Trečioji „Maccabi“ ir „Partizan“ komandų ketvirtfinalio serijos iki trijų pergalių dvikova vyks kovo 30-ąją Belgrade.

Įsirenkite šildymą oras–vanduo ir gaukite kompensaciją net iki 70 proc.
Kas svarbu įrengiant biurą: keturios interjero dizaino tendencijos
Pavasario savaitgaliams ar atostogoms – laikas pajūryje: ne tik pailsėsite, bet ir sustiprinsite sveikatą
Norintiems investuoti į NT projektų plėtrą – kaip išsirinkti projektą pagal paskirtį?