2011 08 31

Mindaugas Griškonis užsitikrino vietą pasaulio irklavimo čempionato pusfinalyje

Slovėnijoje vykstančiame pasaulio irklavimo čempionate vietą pusfinalyje užsitikrino ir Mindaugas Griškonis.
Mindaugas Griškonis Europos irklavimo čempionato nugalėtojas
Mindaugas Griškonis / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Lietuvos irkluotojas trečiadienį ketvirtfinalyje 2000 m nuotolį įveikė per 6 minutes 58,35 sekundės ir, vos 2,27 sekundės atsilikęs nuo pasaulio vicečempiono naujazelandiečio Mahe'o Drysdale'o, finišavo antras.

Trečią vietą šiame ketvirtfinalio plaukime užėmė ir taip pat į pusfinalį pateko amerikietis Kennethas Jurkowskis, distancijoje sugaišęs 7 minutes 02,81 sekundės.

Dvylika į pusfinalį patekusių vienvietininkų varžysis ne tik dėl šešių vietų finale, bet ir dėl vienuolikos kelialapių į 2012 metų Londono olimpines žaidynes.

Ketvirtą, penktą ir šeštą vietas užėmę atitinkamai australas Nickas Hudsonas (7:04,53), meksikietis Patrickas Loligeras Salasas (7:06,28) bei šveicaras Samuelis Annenas (7:30,72) kovos C/D pusfinalyje dėl 13-24 vietų.

Kiek anksčiau į moterų vienvietininkių pusfinalį, kur bus kovojame dėl šešių vietų finale ir aštuonių tiesioginių kelialapių į olimpiadą Londone, pateko dukart pasaulio jaunimo iki 23 metų čempionė Donata Vištartaitė.