2014 07 05

Moterų „Giro d'Italia“ dviračių lenktynėse startavo ir keturios Lietuvos atstovės

Penktadienį prologo lenktynėmis Italijoje prasidėjo moterų „Giro d'Italia Internazionale Femminile“ dviračių lenktynės, kuriose startavo ir keturios Lietuvos atstovės.
Annemiek Van Vleuten
Annemiek Van Vleuten / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Geriausiai prologe sekėsi „Vaiano-Fondriest“ ekipos narei Katažinai Sosnai, kuri 2,05 km įveikė per 2 minutes 44 sekundes ir užėmė 43-ąją vietą. Ji 18-a sekundžių atsiliko nuo pergalę iškovojusios ir pirmąja lenktynių lydere tapusios olandės Annemiek Van Vleuten.

26 sekundes prologo nugalėtojai pralaimėjusi Daiva Tušlaitė („Forno d'Asolo-Astute“) užėmė 86-ą vietą, 34 sek. nuo olandės atsilikusi Edita Janeliūnaitė („Forno d'Asolo-Astute“) yra 125-ta, o 42 sek. lyderei pralaiminti Olena Olijnik („Forno d'Asolo-Astute“) liko 150-ta tarp 157-ių lenktynes pradėjusių dviratininkių:

1. Annemiek Van Vleuten (Nyderlandai) 2 min. 26 sek.
2. Marianne Vos (Nyderlandai) atsiliko 1 sek.
157. Doris Schweizer (Šveicarija) 1:40

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams