R.Nadalis patenkintas savo pasirodymu
AFP/„Scanpix“ nuotr. / R.Nadalis patenkintas savo pasirodymu
Šaltinis: BNS
0

Atvirajame Australijos teniso čempionate penktadienį įpusėjo vienetų varžybų šešioliktfinalio etapas – vietas aštuntfinalyje užsitikrino ispanas, du kroatai bei dvi rusės.

Čempiono titulą ginantis antras pagal reitingą ispanas Rafaelis Nadalis 6:4, 6:2, 2:6, 7:5 nugalėjo vokietį Philippą Kohlschreiberį, keturioliktoji raketė kroatas Marinas Čiličius 4:6, 6:4, 6:3, 6:3 įveikė devynioliktąjį pagal skirstymą šveicarą Stanislasą Wawrinką, o kitas Kroatijos tenisininkas Ivo Karlovičius iš tolesnės kovos eliminavo 24–ąją raketę tautietį Ivaną Ljubičičių – 6:3, 3:6, 6:3, 7:6 (9:7).

Moterų vienetų šešioliktfinalyje penktadienį trečioji pagal reitingą rusė Svetlana Kuznecova 3:6, 7:5, 6:4 nugalėjo vokietę Angeliquę Kerber, o devynioliktoji pagal skirstymą Rusijos tenisininkė Nadežda Petrova 6:0, 6:1 sutriuškino penkioliktąją raketę belgę Kim Clijsters.

Melburne vykstančių teniso pirmenybių prizų fondą sudaro 24,094 mln. Australijos dolerių.