Finale Nadalis įveikė savo tėvynainį Ferrerą.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Finale Nadalis įveikė tėvynainį Ferrerą.
Šaltinis: BNS
0

Ispanijoje vykusį ATP serijos vyrų teniso turnyrą „Barcelona Open Banco Sabadell“, kurio prizų fondą sudarė 1,995 mln. eurų, penktą kartą iš eilės laimėjo ispanas Rafaelis Nadalis ir devintus metus iš eilės Ispanijos tenisininkas.

Sekmadienį finale, kaip ir prieš metus, favoritu laikomas R.Nadalis 6:2, 7:5 įveikė ketvirtąjį pagal skirstymą tėvynainį Davidą Ferrerą.

Paskutinį kartą Barselonos teniso turnyrą ne Ispanijos pilietybę turintis žaidėjas laimėjo 2000-iaisiais, kai turnyro nugalėtoju tapo rusas Maratas Safinas. Be pagrindinio prizo, Barselonos turnyro nugalėtojui sekmadienį atiteko 286 tūkst. eurų čekis bei 500 ATP reitingo įskaitinių taškų.