2010 10 08

Naujasis NHL čempionatas prasidėjo rungtynėmis Suomijoje

Ketvirtadienį Suomijos sostinėje prasidėjo 2010–2011 metų Šiaurės Amerikos nacionalinės ledo lygos pirmenybės.
Naujasis NHL čempionatas prasidėjo rungtynėmis Suomijoje.
Naujasis NHL čempionatas prasidėjo rungtynėmis Suomijoje. / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 2 NHL Suomija

Sezono atidarymo rungtynėse, kurias Helsinkyje stebėjo 12,4 tūkst. žiūrovų, Karolinos „Hurricanes“ ledo ritulininkai 4:3 (1:1, 3:1, 0:1) įveikė Minesotos „Wild“ ekipą.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė Brandonas Sutteris (19:50 ir 38:03), po vieną – Antonas Babčiukas (25:58) ir Jussis Jokinenas (31:16).

Pralaimėjusiųjų gretose pasižymėjo Guillaume'as Katendresse'as (3:33), Mattas Cullenas (29:52) ir Brentas Burnsas (56:39).

Penktadienį Helsinkyje komandos išmėgins jėgas dar kartą.

Nesėkmę sezono pradžioje patyrė Stanley taurės savininkė Čikagos „Blackhawks“ komanda – svečiuose po pratęsimo 3:4 (1:1, 1:2, 1:0, 0:1) nusileido Kolorado „Avalanche“ ledo ritulininkams.

Pergalingą įvartį nugalėtojams ketvirtą pratęsimo minutę pelnė Paulas Stastny (63:40), jis pasižymėjo ir antrame kėlinyje (33:51).

Be jo, po įvartį į svečių vartus įmušė Chrisas Stewartas (16:30) ir Mattas Duchene (26:13), o čempionų komandoje įvarčius pelnė Bryanas Bickellas (4:37), Marianas Hossa (38:24) bei Patrickas Sharpas (50:25).