2017 02 25

Nevaldomos emocijos Panevėžyje baigėsi dviejų rankininkų diskvalifikacija

Lietuvos „Vivus.lt“ rankinio lygos čempionate kaistant atmosferai aikštelėse netrūksta emocijų. Šeštadienį dviem Panevėžio rankininkams nesugebėjus jų suvaldyti, buvo parodytos dvi raudonos kortelės, o vienam iš jų – ir mėlyna kortelė.
Panevėžio „Grifas“ –  Varėnos „Ūla“
Panevėžio „Grifas“ – Varėnos „Ūla“ / LRL nuotr.
Temos: 1 Rankinis

Namuose žaidęs Panevėžio „Grifas“ bandė įveikti Varėnos „Ūlos“ ekipą, kuri nuo pat rungtynių pradžios veržėsi į priekį – 6:3, 13:9, 14:11. Antrąjį kėlinį sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai ir greitai sugebėjo rezultatą išlyginti (15:15), tačiau į tai „Ūla“ atsakė įvarčių serijomis ir didino atotrūkį – 18:15, 20:17, 25:18.

Iki rungtynių pabaigos likus dešimčiai minučių aikštelę buvo priverstas palikti panevėžiečių vartininkas Arūnas Janulis.

Už grubų nesportinį elgesį jam buvo parodyta raudona kortelė, bet įpykęs rankininkas dar švaistėsi ir necenzūriniais žodžiais, keikė teisėjus. Už tai jam buvo parodyta mėlyna kortelė. Panevėžiečio elgesys bus svarstomas, jo laukia sankcijos – bauda klubui, žaidėjo diskvalifikacija mažiausiai vienerioms rungtynėms.

Likus kiek mažiau nei dviem minutėms iki rungtynių pabaigos raudona kortelė buvo parodyta dar vienam panevėžiečiui. Po to, kai grubiai „Grifo“ atstovą Ovidijų Jagučanskį stabdė varėniškis Rimantas Palevičius, pastarasis buvo iš aikštės išvarytas dviem minutėms. Tačiau panevėžietis nenurimo ir apsisukęs grubiai stūmė varžovą. Tuomet rungtynės O.Jagučanskiui buvo baigtos.

Po tokių emocijų protrūkių Varėnos komanda pelnė dar du įvarčius ir šventė pergalę rezultatu 28:21.

Panevėžio komandoje rezultatyviausias buvo Ovidijus Jagučanskis, iki raudonos kortelės parodymo pelnęs 11 įvarčių, 4 pridėjo Evaldas Vėta, po 2 – Justas Totūraitis ir Domantas Pukas, 1 – Romanas Aidukas ir Titas Žebelys.

Varėnos ekipoje 9 kartus (2 iš 7 m) pasižymėjo Laurynas Petrušis, 7 – Gediminas Barysas, po 4 – Rimantas Palevičius ir Gražvydas Sereičikas, 3 – Donatas Leknickas, 1 – Šarūnas Krisiulevičius.

Kitose rungtynėse Alytaus „Varsos-Stronglaso“ rankininkai Šiauliuose 24:22 įveikė „Dubysą-Guberniją“, o Vilniuje susitiko šių metų LRF taurės finalininkai – HC „Vilnius“ ir Klaipėdos „Dragūnas“. Pergalę 31:27 uostamiesčio rankininkai, kurie laimėję visas 13 rungtynių pirmauja čempionate.