2010 03 15

NHL lyderis išsigelbėjo Čikagoje (video)

Keturiasdešimt šeštą pergalę 69-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo Rytų konferencijos bei absoliutus čempionato lyderis Vašingtono „Capitals“ (101 tšk.) klubas.
Pergalingą įvartį „Capitals“ klubui pelnė N.Backstromas (dešinėje)
Pergalingą įvartį „Capitals“ klubui pelnė N.Backstromas (dešinėje) / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Sekmadienį svečiuose „Capitals“ ledo ritulininkai po pratęsimo 4:3 (0:2, 0:1, 3:0, 1:0) privertė pasiduoti antrą vietą Vakarų konferencijoje užimančią Čikagos „Blackhawks“ (94 tšk.) komandą, kuri po dviejų šio mačo kėlinių turėjo trijų įvarčių persvarą.

Du įvarčius Pietryčių divizione pirmaujančiai svečių ekipai pelnė Nicklas Backstromas (47:32 ir 63:10), po vieną – Brooksas Laichas (45:29) bei Ericas Fehras (47:45).

Arenos šeimininkai, kurie pirmauja Centriniame divizione, šiose rungtynėse pirmavo po dviejų Jonathano Toewso (07:00 ir 16:54) bei vieno Johno Maddeno (26:54) įvarčio.