2010 02 18

Olimpiniame ledo ritulio turnyre pergales šventė favoritai

Vankuverio žiemos olimpinių žaidynių dvylikos komandų vyrų ledo ritulio turnyrą trečiadienį pergalėmis pradėjo visi trys 2006 metų Turino olimpiados prizininkai.
2006 metų olimpiniai čempionai švedai pergalingai pradėjo kovas Vankuveryje
2006 metų olimpiniai čempionai švedai pergalingai pradėjo kovas Vankuveryje. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Bronzos medalininkė Čekijos rinktinė pirmosiose keturių ekipų B grupės rungtynėse 3:1 (1:0, 2:1, 0:0) nugalėjo Slovakijos ledo ritulininkus.

Prie pergalės įvarčiais prisidėjo Patrikas Eliašas (9:02), Jaromiras Jagras (37:56) bei Tomašas Plekanecas (39:58).

Vienintelio įvarčio autorius slovakų gretose – Marianas Gaborikas (20:47).

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)

1. Rusija        1 1 0 0 0 8:2 3
2. Čekija        1 1 0 0 0 3:1 3
3. Slovakija     1 0 0 0 1 1:3 0
4. Latvija       1 0 0 0 1 2:8 0

C grupės rungtynėse olimpinės čempionės titulą ginanti Švedija 2:0 įveikė Vokietijos ledo ritulininkus, o vicečempionė Suomijos ekipa 5:1 nugalėjo Baltarusijos komandą.

Švedija – Vokietija   2:0 (0:0, 2:0, 0:0)
Įvarčiai: Mattias Ohlundas (24:29) ir Loui Erikssonas (34:13).

Suomija – Baltarusija 5:1 (2:0, 1:1, 2:0)
Suomija – Olli Jokinenas (3:24), Niklas Hagmanas (17:50, 36:52),
Valtteri Filppula (40:23), Jarkko Ruutu (52:59);
Baltarusija – Sergejus Kosticynas (20:21).

C grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)

1. Suomija       1 1 0 0 0 5:1 3
2. Švedija       1 1 0 0 0 2:0 3
3. Vokietija     1 0 0 0 1 0:2 0
4. Baltarusija   1 0 0 0 1 1:5 0

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)

1. Kanada        1 1 0 0 0 8:0 3
2. JAV           1 1 0 0 0 3:1 3
3. Šveicarija    1 0 0 0 1 1:3 0
4. Norvegija     1 0 0 0 1 0:8 0

Bendroji Vankuverio žiemos olimpinių žaidynių vyrų ledo ritulio turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)

12. Norvegija     1 0 0 0 1 0:8 0

Po varžybų trejose grupėse keturios absoliučiai geriausios rinktinės iškart pateks į ketvirtfinalį, o likusios aštuonios ekipos poromis žais atkrintamuosius mačus dėl vietos turnyro ketvirtfinalio etape.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius