2015 07 29 /20:51

Olimpinio festivalio trečioji diena: lietuviai lieka be medalių

Trečiadienį Tbilisyje tęsėsi Europos jaunimo olimpinis festivalis. Lietuvos sportininkai varžėsi lengvosios atletikos, plaukimo, dziudo ir gimnastikos varžybose. Ir trečioji diena lietuviams medalių nepadovanojo. Tiesa, rinktinės kapitonė Agnė Jonkutė pateko į rutulio stūmimo finalą.
Agnė Jonkutė
Agnė Jonkutė / LTOK nuotr.

Lengvoji atletika

Sėkmingai dieną pradėjo Lietuvos rinktinės kapitonė Agnė Jonkutė. Antradienį patekusi į disko metimo finalą, trečiadienį puikiai pasirodė ir rutulio stūmimo atrankoje. Lietuvė rutulį išstūmė 14,87 m ir su penktu rezultatu pateko į finalą.

Rūtai Okulič-Kazarinaitei nesusiklostė 400 m barjerinio bėgimo atranka. Bėgikė finišavo per 1:05,40 min ir atrankoje užėmė 11 vietą bei į finalą nepateko.

LTOK nuotr./Rūta Okulič-Kazarinaitė

Ieties metikė Lina Surgėlaitė įrankį nusviedė 40,78 m, savo grupėje buvo penkta ir su 12-u rezultatu pateko į finalą.

LTOK nuotr./Lina Surgėlaitė

400 m distanciją bėgę Justinas Ganusauskas ir Deimantė Bedalytė į finalus nepateko.

Alfredo Pliadžio nuotr./Deimantė Bedalytė

Plaukimas

200 m krūtine atrankoje startavęs plaukikas Erikas Kapočius distanciją įveikė per 2:25,13 min, liko penktas savo plaukime ir į finalą nepateko.

Alfredo Pliadžio nuotr./Erikas Kapočius

200 m kompleksiniu būdu Ieva Jacevičiūtė atrankos plaukime finišavo per 2:25,28 min ir taip pat į finalą nepateko.

Alfredo Pliadžio nuotr./Ieva Jacevičiūtė

200 m krūtine atrankos plaukime Gabija Mankauskaitė įveikė nuotolį per 2:35,34 min, liko aštunta ir į finalą nepateko.

Alfredo Pliadžio nuotr./Gabija Mankauskaitė

100 m krūtine atrankoje Kotryna Teterevkova finišavo per 1:16,51 min, bendroje įskaitoje užėmė 24 vietą ir į finalą nepateko.

Finale 50 m distanciją laivuoju stiliumi Darijus Astrauskas įveikė per 24,01 sek. ir liko 8-as.

Dziudo

Pirmąją kovą pralaimėjo ir pasirodymą baigė dziudo imtynininkas Matas Gružauskas. 66 kg svorio kategorijoje lietuvis nusileido graikui Ch.Foulidžiui. M.Gružauskas dar galėjo kovoti dėl bronzos, jeigu jo varžovas graikas būtų nugalėjęs Izraelio atstovą O.Shani, tačiau taip neatsitiko.

Gimnastika

Sportinės gimnastikos daugiakovėje varžėsi Agata Vostruchovaitė ir Diana Balkytė. Gimnastės pasirodė laisvojoje programoje, atliko šuolį, pratimus ant lygiagrečių ir buomo. Nors merginos aplenkė tik lenkes ir latves, trenerė Irina Katinienė jų pasirodymu yra patenkinta, jos teigimu, merginos padarė viską, ką galėjo, tačiau į finalus nepateko.