2011 07 26

Olimpinis Trabzonas: krepšininkai 62 taškų skirtumu nušlavė estų rinktinę, tačiau Domantas Sabonis patyrė traumą

Antrose Europos jaunimo olimpinio festivalio rungtynėse Lietuvos U-15 rinktinė nepasigailėjo Estijos krepšininkų, sutriuškindama juos rezultatu 100:38 (18:15, 31:4, 23:8, 28:11).
Domantas Sabonis susižeidė čiurną
Domantas Sabonis / Alfredo Pliadžio nuotr.

Pirmasis kėlinukas buvo atkaklus, tačiau kai lietuvių traukinys įsibėgėjo, estai buvo bejėgiai.

Ne mažiau nei pats rezultatas, įspūdingi ir skaičiai atkovotų kamuolių grafoje – lietuviai atkovojo net 61 kamuolį, iš jų 25 po varžovų krepšiu, kai estai išviso nugriebė tik 20 kamuolių. Lietuviai šiame mače taip pat atliko 24 rezultatyvius perdavimus.

Rezultatyviausiai lietuvių gretose žaidė Edvinas Rupkus, kuris vos per 15 aikštelėje praleistų minučių surinko 18 taškų.

Domantas Sabonis, Raimundas Žuklevičius ir Antanas Krimelis pelnė po 12, Deividas Žemgulis pridėjo 11 taškų.

Tiesa, įspūdingos pergalės džiaugsmą pritemdė D.Sabonio čiurnos trauma, kurią krepšininkas patyrė ketvirtajame kėlinyje.

Rinktinės treneris Gintaras Razutis negalėjo pasakyti, kiek rimta D.Sabonio trauma, tačiau tikino, kad svarbiausias uždavinys prieš paskutines grupės rungtynes su rusais – pastatyti šį aukštaūgį ant kojų.