2010 02 23

Olimpinių medalių rikiuotėje į priekį išsiveržė vokiečiai

Po dešimtosios XXI-ųjų žiemos olimpinių žaidynių Kanadoje varžybų dienos lydere bendrojoje komandų įskaitoje su 21 medaliu (7 aukso, 9 sidabro ir 5 bronzos) tapo Vokietijos rinktinė. Pirmadienį vokiečiai savo kraitį papildė vienu aukso bei dviem sidabro apdovanojimais.
Dviviečių bobslėjaus rogių varžybose vokiečių ekipažai laimėjo ir auksą, ir sidabrą / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Antrąją vietą su 25 (7,8,10) medaliais užima iki šiol pirmavusi JAV ekipa, kuriai pirmadienį teko vienas sidabras.

Trečiąją poziciją su 14 (6,3,5) apdovanojimų išsaugojo Norvegijos sportininkai.

Rusija su 11 (2,3,6) medalių iš dešimtosios vietos nukrito į vienuoliktąją, du sidabro apdovanojimus iškovojusi Latvija tebėra aštuoniolikta, o vieną sidabro medalį pelniusi Estija 24-ąją poziciją dalijasi su Kazachstanu bei Suomija.

54-is žiemos olimpinių žaidynių Kanadoje medalių komplektus jau išsidalijo 26 šalių sportininkai.