Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Paaiškėjo geriausi Lietuvos laipiotojai uolomis

Laipiojimo sportas
LBT nuotr. / Laipiojimo sportas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šį savaitgalį Klaipėdos moksleivių saviraiškos centre vyko paskutinis šio sezono Lietuvos boulderingo taurės (LBT) VI etapas, kuriame išaiškėjo metų geriausi sportininkai. Varžybose dalyvavo ir Kaliningrado srities sportininkai, sudarę rimtą konkurenciją lietuviams dėl prizinių vietų visose amžiaus grupėse.

Kaip ir praėjusiais metais, dėl pirmosios vietos metų reitinguose profesionalų vyrų grupėje, iki paskutinio etapo varžėsi Vilimantas Petrašiūnas ir Kipras Baltrūnas iš Vilniaus laipiotojų uolomis klubo (LUK).

Šiame etape juos aplenkė ir pirmąją vietą užėmė Rusijos atstovas Michailas Kočetkovas, bet užsienio sportininkai LBT nereitinguojami, todėl, susumavus varžybų rezultatus, metų geriausiais tapo Vilimantas Petrašiūnas (LUK), antras liko Kipras Baltrūnas (LUK), trečiąją vietą užėmė Karolis Rutkauskas (LUK).

Moterų grupėje pirmąją vietą metų reitinge užtikrintai užėmė Rūta Keršiulytė iš Vilniaus (LUK), antrąją – Aistė Pliuškevičiūtė iš Kauno, trečiąją – Ieva Mališauskaitė iš Vilniaus (LUK).

C grupėje (iki 18 m.) pirmąją vietą užėmė, atitrūkęs taškų skaičiumi jau pirmąjį pusmetį, Aleksandras Pakalniškis iš Vilniaus (LUK). Antroje vietoje liko dėl piršto traumos šį etapą praleidęs Augustinas Pocevičius iš Kauno „Miegančių dramblių“ laipiojimo klubo, o trečią vietą užėmė Andrej Radevič iš Klaipėdos laipiotojų uolomis klubo.

C merginų grupėje dėl pirmosios vietos turėjo kovoti net trys sportininkės, bet LUK atstovę Mildą Koveivaitę pakirtus gripui, ji liko trečioje vietoje. Pirmosios vietos antrus metus iš eilės neužleido Gabija Barauskaitė ir Kauno, trečia vieta atiteko Klaipėdos kalnų sporto klubo atstovei Julijai Kiseliovai.

D grupėje (12-14 m.) pirmąsias dvi vietas užėmė Klaipėdos KSK atstovai: pirmąją vietą užėmė Semion Kozliuk, antrąja Mantas Kazlauskas. Trečioji vieta atiteko Dominykas Krutulis iš Kauno „Miegančių dramblių“ klubo. Merginų grupėje visas prizines vietas užėmė „Miegančių“ dramblių klubo sportininkės: Gertrūda Kaniauskaitė, Aida Kaštelianovaitė ir Karolė Kavaliauskaitė.

Mažiausiųjų grupėje (iki 11 m.), berniukų tarpe be konkurencijos stipriausiu tapo Petras Paulius Kastanauskas iš Vilniaus. Antroji vieta atiteko „Miegančių dramblių“ sportininkui Lukui Šadauskui. Trečiąją vietą užėmė jo bendraklubis Jonas Sirtautas.

Mergaičių grupėje antrus metus iš eilės prizininkės išsirikiavo ta pačia tvarka: pirmoji vieta be kovos atiteko Rugilei Tamošiūnaitei, antroji – kojos traumą besigydančiai Ugnei Leščiukaitytei, o trečioji – Ūlai Koroliovai, visos trys merginos yra geriausios „Miegančių dramblių“ sportininkės.

Kitais metais Lietuvos laipiotojų laukia dar karštesnės kovos, nes jų laukia dar daugiau varžybų organizuojamų Lietuvos laipiojimo sporto asociacijos mūsų šalyje, o stipriausi Lietuvos laipiojimo rinktinės atletai ruošis įtemptam Europos ir pasaulio taurės etapų maratonui. 2012 – 2013 metų LBT sezonas prasideda Vilniuje sausio 28d. „Montis magia“ laipiojimo salėje.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką