2009 02 02

Paaiškėjo Lietuvos badmintono čempionai

Savaitgalį Tauragėje paaiškėjo 47-ųjų Lietuvos asmeninių badmintono pirmenybių nugalėtojai ir prizininkai.
Kęstutis Navickas
Kęstutis Navickas / Alfredo Pliadžio nuotr.

Aukso medalį vyrų vienetų (22 dalyviai) varžybose iškovojo Kęstutis Navickas, 21:12, 21:15 įveikęs Klaudijų Kašinską. Bronzos apdovanojimas atiteko Ramūnui Stapušaičiui. Jis 21:18, 15:21, 21:14 privertė pasiduoti Povilą Bartušį.

Moterų vieneto (14 dalyvių) nugalėtoja tapo Akvilė Stapušaitytė, finale 21:10, 24:22 nugalėjusi Kristiną Dovydaitytę, o bronzą pelnė Oksana Jaciuk, 21:12, 21:11 įveikusi Ievą Linkutę.

Raimondos Mikalčiūtės/15min.lt nuotr./Akvilė Stapušaitytė

Vyrų dvejetų pirmenybėse (12 porų) triumfavo K.Kašinskas ir K.Navickas, finale 21:12, 21:13 privertę pasiduoti R.Stapušaitį poroje su Pauliumi Geležiūnu. Trečia pozicija tenkinosi Donatas Narvilas bei Aurimas Mizgiris, 21:6, 15:21, 21:14 nugalėję Povilą Bartušį ir Alaną Plaviną.

Tarp moterų (9 poros) laimėjo A.Stapušaitytė ir Ligita Žukauskaitė, 21:9, 21:16 sutriuškinusios K.Dovydaitytę bei Gerdą Voitechovskają. Bronza atiteko O.Jaciuk poroje su Deimante Janavičiūte, kurios mače dėl trečios vietos 21:14, 21:19 įveikė Indrę Starevičiutę ir Rasą Šulnienę.

Mišrių dvejetų (15 porų) varžybose nugalėjo favoritai K.Navickas ir A.Stapušaitytė, 21:15, 21:15 privertę pasiduoti K.Kašinskį bei L.Žukauskaitę. Bronzos apdovanojimus pelnė Edgaras Slušnys poroje su G.Voitechovskaja – 21:17, 21:17 nugalėjo D.Narvilą ir K.Dovydaitytę.