Paaiškėjo likusieji penki Barselonos teniso turnyro ketvirtfinalio dalyviai

J.C.Ferrero nusileido olandui
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / J.C.Ferrero nusileido olandui
Šaltinis: BNS
0

Ispanijoje vykstančiame ATP serijos „Barcelona Open BancSabadell“ vyrų teniso turnyre, kurio prizų fondą sudaro 1,55 mln. eurų, ketvirtadienį prasidėjo likusieji penki vienetų varžybų ketvirtfinalio dalyviai.

Staigmeną pateikė olandas Thiemo de Bakkeris, 7:6 (7:2), 3:6, 7:6 (7:4) įveikęs 2001–aisiais šį turnyrą laimėjusį bei septintąjį reitingą turėjusį ispaną Juaną Carlosą Ferrero.

Kiti likę trys pirmojo aštuntuko žaidėjai iškovojo pergales: antras pagal skirstymą švedas Robinas Soderlingas 6:3, 6:2 nugalėjo ispaną Feliciano Lopezą, trečioji raketė prancūzas Jo–Wilfriedas Tsonga 5:7, 6:1, 6:4 įveikė kitą ispaną Nicolasą Almagro ir penktas pagal reitingą dar vienas Ispanijos atstovas Fernando Verdasco 3:6, 7:6 (7:1), 6:3 įrodė savo pranašumą prieš austrą Jurgeną Melzerį.

Paskutiniuoju ketvirtfinalio dalyviu tapo latvis Ernestas Gulbis, aštuntfinalyje 6:1, 6:3 sutriuškinęs ispaną Albertą Ramosą–Vinolasą.

Anksčiau vietas ketvirtfinalyje užsitikrino aštuntoji raketė korto šeimininkas Davisas Ferreras, tryliktas pagal reitingą brazilas Thomazas Belluccis bei argentinietis Eduardo Schwankas. Be pagrindinio prizo, turnyro nugalėtojui atiteks 286 tūkst. eurų čekis bei 500 ATP reitingo taškų.