2010 06 04

Paaiškėjo „Roland Garros“ turnyro finalistai (atnaujinta 21.16 val.)

Paaiškėjo prestižinių „Roland Garros“ turnyro finalistai – jais tapo švedas Robinas Soderlingas bei ispanas Rafaelis Nadalis.
soderlingas
R.Soderlingas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Prancūzijos atvirajame teniso čempionate R.Soderlingas laimėjo prieš 17-ąją vietą pasaulio reitinge užimantį Tomasą Berdychą iš Čekijos.

Šis susitikimas truko 3,5 valandos. Švedas pralaiminėjo 1:2, tačiau sugebėjo palaužti priešininką. Galutinis susitikimo rezultatas: 6:3, 3:6, 5:7, 6:3, 6:3.

Finale R.Soderlingas susitiks su antrojo pusfinalio, kuriame susitinka ispanas Rafaelis Nadalis ir austras Jurgenas Melzeris, nugalėtoju.

Atnaujinta 21.16 val. Paaiškėjo ir antrasis turnyro finalistas – juo tapo R.Nadalis, užtikrintai įveikęs J.Melzerį. R.nadalis laimėjo rezultatu: 6:2, 6:3, 7:6.