2014 05 18

Paplūdimio tinklininkai Antalijoje užėmė 8-ąją ir 10-ąją vietas

Šeštadienį (gegužės 17 d.) baigėsi Jaunimo kontinentinės taurės varžybos Antalijoje (Turkija). Jose lietuvės Simona Vaičiukynaitė ir Urtė Andriukaitytė užėmė 8, o Edvinas Vaškelis su Matu Navicku – 10 vietą. Pirmąsias šešias vietas užėmusios poros iškovojo teisę dalyvauti 2014 m. Nankino jaunimo olimpinėse žaidynėse.
Varžybų akimirka

Paskutinę turnyro dieną lietuvės atsirevanšavo jas pogrupio varžybose įveikusioms ukrainietėms Darijai Udovenko ir Alijai Demydovai, nugalėdamos jas 2:0 (21:17, 21:17).

Taip pat S.Vaičiukynaitė ir U.Andriukaitytė laimėjo prieš trečias pagal skirstymą latves Tiną Graudiną ir Anastasiją Kravcenoką 2:1 (21:18, 19:21, 15:12). Mače dėl septintos vietos lietuvių pora 1:2 (16:21, 31:29, 9:15) turėjo pripažinti baltarusių Viktorijos Šalayeuskajos ir Viktorijos Siakretavos pranašumą.

Edvinas Vaškelis su Matu Navicku G pogrupio varžybose dar kartą nusileido austrams 0:2 (13:21, 11:21), tačiau 2:0 (21:17, 21:19) iškovojo pergalę prieš bulgarus ir mače dėl 9 vietos susitiko su ispanų Hugo Rojaso Martinezo ir Javiero Huerta Pastoro pora. Ispanai buvo pranašesni ir laimėjo 2:0 (21:17, 21:18).

28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius