2016 07 26

Paplūdimio tinklininkės I.Milkintaitė ir B.Aleknavičiūtė – pasaulio kurčiųjų čempionės

Lietuvos paplūdimio tinklininkės Ingrida Milkintaitė ir Birutė Aleknavičiūtė Turkijoje vykusiame pasaulio kurčiųjų čempionate iškovojo aukso medalius.
Ingrida Milkintaitė ir Birutė Aleknavičiūtė ant garbė pakylos

Ne vieną apdovanojimą svarbiausiose pasaulio kurčiųjų varžybose anksčiau iškovojusios lietuvaitės pusfinalyje 2-0 (21:5, 21:12) nugalėjo čekes Oldrišką Židkovą ir Ivaną Votipkovą, o finale 2-0 (21:17, 21:17) įveikė ruses Juliją Jelizovą bei Anastasiją Liaziną.

Beje, grupės etape I. Milkintaitė ir B. Aleknavičiūtė toms pačioms rusėms buvo pralaimėjusios 1-2 (21:14, 16:21, 11:15).

Moterų varžybose taip pat dalyvavo dvi poros iš Turkijos ir viena iš Tailando.

2012 metais I. Milkintaitė ir B. Aleknavičiūtė pirmajame pasaulio kurčiųjų čempionate pelnė sidabro medalius.