2010 03 25

Pasaulio dailiojo čiuožimo pirmenybių porų varžybas laimėjo kinai

Pasaulio dailiojo čiuožimo čempionais porų varžybose po ketverių metų vėl tapo kinai Pang Qing ir Tongas Jianas.
Kinų pora tapo pasaulio čempionais
Kinų pora tapo pasaulio čempionais / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Italijoje vykstančiose planetos pirmenybėse trumpąją ir laisvąją programas laimėję Vankuverio žiemos olimpinių žaidynių vicečempionai Pang Qing ir Tongas Jianas surinko 211,39 balo ir net 6,65 balo aplenkė pasaulio čempionų titulus praradusius Alioną Savchenko ir Robiną Szolkowy iš Vokietijos.

Pastarieji šiais metais liko antri ir Europos pirmenybėse, o olimpiadoje iškovojo bronzą. Bronzos medaliai atiteko Europos čempionams iš Rusijos Yuko Kavaguti ir Aleksandras Smirnovas (203,79 balo), kurie olimpinėse žaidynėse liko be medalių.