2014 09 27

Pasaulio dviračių čempionate lietuvės grupinėse lenktynėse pateko į masinę griūtį

Pasaulio dviračių plento čempionate Ispanijoje nesėkmingai šeštadienį grupinės lenktynės susiklostė visoms trims Lietuvos atstovėms – Mildai Jankauskaitei, Daivai Tuškaitei ir Katažynai Sosnai – jos visos nebaigė distancijos.
Daiva Tušlaitė
Daiva Tušlaitė / cyclingarchives.com

Pirmąjį pasaulio čempionės titulą šiame amžiuje Prancūzijai iškovojo Pauline Ferrand Prevot. Ji 127,4 km nuotolį numynė per 3 valandas 29 minutes 21 sekundę ir finišo tiesiojoje aplenkė prizininkėmis tapusias vokietę Lisą Brennauer bei švedę Emmą Johansson.

Čempionės titulą ginusi olandė Marianne Vos taip pat finišavo lyderių grupėje, tačiau liko tik dešimta.

Moterų grupines lenktynes baigė 59 dviratininkės iš 134-ių startavusių.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams