2014 09 23

Pasaulio dviračių plento čempionate Daiva Tušlaitė buvo 33-čia, Katažina Sosna – 39

Planetos dviračių plento pirmenybėse Ispanijoje antradienį moterų elito atskiro starto lenktynėse Daiva Tušlaitė finišavo 33-čia, o Katažina Sosna užėmė 39-ą vietą.
Daiva Tušlaitė
Daiva Tušlaitė / cyclingarchives.com
Temos: 1 Daiva Tušlaitė

29,5 km distancijos finiše aukso medalį iškovojusiai vokietei Lisai Brennauer pirmoji Lietuvos dviratininkė pralaimėjo 4 minutes 16,37 sekundės, o antroji – 4 minutes 49,12 sekundės.

Sidabro apdovanojimą šioje rungtyje pelnė ukrainietė Anna Solovej, o bronza tenkinosi amerikietė Evelyn Stevens:

1. Lisa Brennauer (Vokietija) 38 min. 48,16 sek.

2. Anna Solovej (Ukraina) atsiliko 18,68 sek.