2010 05 11

Pasaulio ledo ritulio čempionate latviai lieka be pergalių (rezultatai)

Antrą pralaimėjimą iš eilės planetos ledo ritulio pirmenybėse Vokietijoje patyrė Latvijos rinktinė. Pirmadienį ji rezultatu 1:6 (0:2, 0:4, 1:0) turėjo pripažinti B grupės lyderiais tapusių Kanados ledo ritulininkų pranašumą.
Nusileidę kanadiečiams latviai (balta apranga) patyrė antrą nesėkmę iš eilės
Latviams praliamėjimas prieš kanadiečius buvo jau antras iš eilės. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Vienintelio įvarčio autorius latvių gretose – Georgijus Pujacas (50:25).

Kanadiečių gretose įvarčiais pasižymėjo Johnas Tavaresas (1:59 ir 26:58), Steve'as Stamkosas (18:19), Marcas Giordano (25:30 bei 39:06) bei Steve'as Downie'is (30:07).

Antrą pergalę iš eilės pasaulio ledo ritulio čempionate Vokietijoje iškovojo ir su Kanada B grupėje pirmauja Šveicarijos rinktinė, kuri pirmadienį 3:0 (0:0, 1:0, 2:0) įveikė autsaiderius Italijos ledo ritulininkus.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Thibaut'as Monnet'as (21:20), Damienas Brunneris (46:39) ir Martinas Plussas (59:44).

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)

1. Kanada        2 2 0 0 0 11:2  6
2. Šveicarija    2 2 0 0 0  6:1  6
3. Latvija       2 0 0 0 2  2:9  0
4. Italija       2 0 0 0 2  1:8  0

Pirmą pergalę D grupėje iškovojo bei į antrąją vietą iš autsaiderės pozicijos pakilo Suomijos komanda, pirmadienį 1:0 (0:0, 1:0, 0:0) privertusi pasiduoti Vokietijos ledo ritulininkus.

Pergalingo įvarčio autoriumi tapo Jarkko Immonenas (25:18).

Vienvaldė grupės lyderė išlieka Danijos rinktinė, iškovojusi dar vieną sensacingą pergalę bei užsitikrinusi vietą antrajame čempionato etape. Danai pirmadienį po pratęsimo 2:1 (0:0, 1:1, 0:0, 1:0) privertė pasiduoti JAV komandą.

Danams įvarčius pelnė Larsas Elleris (28:52) bei Stefanas Lassenas (62:04), o amerikiečiams – Keithas Yandle'as (32:03).

D grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)

1. Danija        2 1 1 0 0  6:2  5
2. Suomija       2 1 0 0 1  2:4  3
3. Vokietija     2 0 1 0 2  2:2  2
4. JAV           2 0 0 2 0  2:4  2