-50% metinei prenumeratai. Velykų dovana!
2014 02 02

Pasaulio penkiakovės čempionas Justinas Kinderis varžybose Vengrijoje – trečias

Po avarijos kelyje Budapešte vykusiose šiuolaikinės penkiakovės vyrų varžybose dalyvavęs Justinas Kideris užėmė trečiąją vietą. Kombinuotoje rungtyje pasaulio čempionas nepaliko vilčių konkurentams, tvirtai užėmė pirmąją vietą, o bendrojoje įskaitoje iš septintosios vietos pakilo į trečiąją.
Justinas Kinderis
Justinas Kinderis / Fotodiena/Roberto Dačkaus nuotr.

Lietuvis iš viso surinko 1491 tašką. Turnyro nugalėtoju tapo vengras Robertas Kasza (1528), o antrąją vietą užėmė baltarusis Ramanas Pinčukas (1502).

„Džiaugiuosi, kad šaudyti gerai sekėsi ne tik treniruotėse, bet ir čia, – po finišo sakė J.Kinderis. – Prieš paskutinę rungtį galvojau apie 3 vietą, žinojau, kad ji pasiekiama. Tik gaila, kad kitose rungtyse per daug leidau pabėgti kitiems varžovams.“

Lietuviui sekmadienį taip ir nepavyko pavyti vengro Roberto Kaszos bei baltarusio Ramano Pinčuko.

Vis dėlto pirmuoju sezono startu J. Kinderis liko patenkintas.

„Esu patenkintas, žiemą namų darbai buvo atlikti gerai“, – įvertino savo pasirengimą sezonui pasaulio čempionas.

Puikiai kombinuotoje rungtyje pasirodė ir Lukas Kontrimavičius, užėmęs 10-ąją vietą. Arturas Bartaševičius liko 26-as, o Dovidas Vaivada – 39-as.

Bendrojoje įskaitoje L. Kontrimavičius (1389 taškai) užėmė 20-ąją vietą, A. Bartaševičius (1082) – 44-ąją, o D. Vaivada (1081) – 45-ąją.

Įsirenkite šildymą oras–vanduo ir gaukite kompensaciją net iki 70 proc.
Kas svarbu įrengiant biurą: keturios interjero dizaino tendencijos
Pavasario savaitgaliams ar atostogoms – laikas pajūryje: ne tik pailsėsite, bet ir sustiprinsite sveikatą
Norintiems investuoti į NT projektų plėtrą – kaip išsirinkti projektą pagal paskirtį?