2014 06 08

Pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės finale Justinas Kinderis buvo devintas

Planetos šiuolaikinės penkiakovės taurės finalinio etapo vyrų varžybose devintąją vietą užėmė pasaulio čempionas Justinas Kinderis (1412 tšk.), o Lukas Kontrimavičius (1331 tšk.) tarp 36 dalyvių liko 27-as.
Justinui Kinderiui koją pakišo feshtavimosi rungtis
Justinas Kinderis / Fotodiena/Alfredo Pliadžio nuotr.

Fechtavimo rungtyje su 220 taškų J.Kinderis pasidalijo 9-12 vietas, o L.Kontrimavičius (190 tšk.) – 27-28 vietas.

200 m plaukimo laisvuoju stiliumi rungtyje lietuvių rezultatai buvo kuklūs – J.Kinderis (2 min. 03,13 sek.; 331 tšk.; 22-25 vietos), o L.Kontrimavičius (2:06,19; 322 tšk.; 31-as).

Jojimo rungtyje J.Kinderis su 286 taškais pasidalijo 6-11 vietas, o L.Kontrimavičiui (275 tšk.) liko 23-čias.

Kombinuotoje bėgimo ir šaudymo rungtyje J.Kinderiui nepavyko išsaugoti turėtos septintosios pozicijos bendrojoje įskaitoje ir jis finišavo devintas (12 min. 05,00 sek.).

L.Kontrimavičius (12:36,00) kombinuotoje rungtyje buvo 24-as, o galutinėje įskaitoje užėmė 27-ą vietą.

Nugalėtoju tapo rusas Aleksandras Lesunas (1461 tšk.), aplenkęs ukrainietį Pavlo Tymoščenką (1450 tšk.) bei tautietį Ilją Frolovą (1441 taškas).