2010 06 16

Pasaulio taurės varžybose Gudzinevičiūtė – antrajame dešimtuke

Birželio 7–16 dienomis Italijoje, Lonato mieste, vyko pasaulio taurės šaudymo į skrendančius taikinius varžybos, kuriose dalyvavo ir olimpinė čempionė Daina Gudzinevičiūtė, praneša Lietuvos šaudymo sporto sąjunga.
Daina Gudzinevičiūtė
Daina Gudzinevičiūtė / Alfredo Pliadžio nuotr.

Olimpinė čempionė Daina Gudzinevičiūtė numušė 66 taikinius ir pasidalino 13–18 vietomis (17) su olimpine čempione suome Satu Makela-Nummela bei šaulėmis iš Australijos, San Marino, Rusijos, Slovakijos. Pirmą vietą laimėjo kinė Gao E (70 + 22). Šioje rungtyje šaudė 66 dalyvės.

Apvalios aikštelės rungtyje Ronaldas Račinskas numušė 119 taikinių ir užėmė 21 vietą tarp 130 dalyvių. Jo komandos narys Germanas Bogdanovas numušė 113 taikinių ir pasidalijo 69–76 vietas (76).

Šią rungtį po 10 papildomų šūvių laimėjo Kipro atstovas Georgias Achilleas (123 + 25). Tačiau aršiausia kova vyko dėl trečios vietos: amerikietis Vincentas Hankcockas turėjo numušti net 38 papildomus taikinius, kad įveiktų daną Andersą Goldingą.