2011 08 17

Pasaulio universiadoje auksą iškovojo ir dviratininkė Vilija Sereikaitė

Ketvirtąjį aukso medalį Lietuvai pasaulio studentų vasaros universiadoje Kinijoje iškovojo dviratininkė Vilija Sereikaitė, trečiadienį laimėjusi asmenines 3 km persekiojimo lenktynes treke.
Vilija Sereikaitė
Vilija Sereikaitė / „Scanpix“ nuotr.

V.Sereikaitė finale distanciją įveikė per 3 minutes 36,944 sekundės ir, trečią kartą pagerinusi universiadų rekordą, net 3,124 sekundės aplenkė antroje vietoje likusią ukrainietę Lesyą Kalitovską.

„Tikėjausi patekti į trejetuką, tačiau net nesapnavau, jog galiu tris kartus pagerinti universiados rekordą. Oro sąlygos čia buvo labai sunkios, karšta ir tvanku. Bet aš džiaugiuosi, jog su viskuo susitvarkiau“, – po pergalingo finišo džiaugėsi V.Sereikaitė.

Tai jau penktasis Lietuvos komandos medalis šioje universiadoje. Lietuvos delegacijos sąskaitoje – 4 aukso ir 1 bronzos apdovanojimas.

Šios rungties bronza trečiadienį atiteko kitai Ukrainos dviratininkei Svitlanai Galyuk (3:41,003), kuri mažajame finale įveikė rusę Anastasiją Čulkovą (3:47,480).

Aušrinė Trebaitė tarp penkiolikos dalyvių liko penkta.

15min.lt primena, kad antradienį antrąjį aukso medalį pasaulio studentų vasaros universiados  plaukimo varžybose iškovojo Giedrius Titenis.