Paškauskienė tęsia pergalingą žygį Europos stalo teniso pirmenybėse

R.Paškauskienė
„Scanpix“ nuotr. / R.Paškauskienė pernai Europos čempionate moterų vienetų varžybose pelnė bronzą
Šaltinis: BNS
0

Europos stalo teniso pirmenybėse Čekijoje kovą dėl apdovanojimų moterų vienetų varžybose tęsianti Rūta Paškauskienė penktadienį aštuntfinalyje 4:3 (11:9, 10:12, 9:11, 11:8, 11:3, 6:11, 11:3) įveikė rusę Anną Tichomirovą ir pateko į ketvirtfinalį.

Praėjusių pirmenybių bronzos medalininkės R. Paškauskienės kita varžove bus Jie Xu iš Lenkijos, aštuntfinalyje 4:3 (11:4, 7:11, 11:7, 6:11, 8:11, 11:6, 11:8) įveikusi rumunę Elizabetą Samarą.

Mažiausiai bronzą moterų dvejetų turnyre užsitikrinusi Rūta Paškauskienė poroje su ruse Oksana Fadejeva dėl vietos finale kovos su Vengrijos duetu Krisztina Toth ir Georgina Pota.

Lietuvės ir rusės pora praėjusiais metais Senojo žemyno pirmenybėse taip pat iškovojo bronzą.