Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Paviešintas vaizdo įrašas, kuriame Oscaras Pistoriusas atkuria, kaip jis nušovė savo merginą Reevą Steenkamp

Oscaras Pistoriusas
Kadras iš filmuotos medžiagos / Oscaras Pistoriusas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Savaitgalį žiniasklaidai nutekėjo vaizdo įrašas, kuriame – parolimpinis čempionas Oscaras Pistoriusas, atkuriantis 2013-ųjų naktį, kai nušovė savo merginą Reevą Steenkamp.

Gynybos komandos filmuotame vaizdo įraše matyti, kaip O.Pistoriusas atkūrinėja kruvinų tos nakties įvykių savo versiją. Jis be savo protezinių kojų vaikšto namuose, tuomet klykia ir verkia, kai laiptais žemyn neša jaunesnę savo sesę. 

VIDEO: Oscaras Pistoriusas atkuria kruvinos nakties įvykius
Oscaras Pistoriusas atkuria kruvinos nakties įvykius

Anot Australijos televizijos kanalo „Channel 7“, filmuota medžiaga įtikino kompetentingą JAV teismo ekspertą Scottą Roderį, kad O.Pistoriusas esą sako tiesą. „Kai jis dėvi savo protezines kojas, jis aukštas plačiapetis atletiškas vyrukas, kuris, atrodo, laisvai gali save apginti... Bet kai jis nusiima protezus, jis tampa žemu, o visas jo pasitikėjimas išgaruoja“, – laidoje aiškino ekspertas.

Anot ekspertų, šios medžiagos paviešinimas gali sukliudyti teismo procesui

O.Pistoriusas teisme aiškina, kad jis per vonios duris nušovė savo merginą R.Steenkamp manydamas, kad ji – įsibrovėlis.

Parolimpiečio advokatai pareiškė, kad televizijos kanalas neteisėtai gavo filmuotą medžiagą. Anot ekspertų, šios medžiagos paviešinimas gali sukliudyti teismo procesui. 

„Jeigu tai buvo nufilmuota jo gynybos komandos kaip dalis jų tyrimo ir pasirengimo teismui, tai yra griežtai konfidenciali informacija, kurios negalima naudoti, – “The Slate" sakė Johanesburgo teisės profesorius Stephenas Tusonas. – Ką tu sakai savo advokatui, yra griežtai konfidencialu, todėl jeigu pažeidžiama ši nuostata, teismo procesas gali būti laikomas kaip vykstantis nesilaikant procesinių reikalavimų.“

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką