Penkiakovininkė Rimšaitė – Europos jaunimo čempionato prizininkė

Geriausiai D.Rimšaitei sekėsi fechtavimosi rungtyje. Čia ji buvo antra.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Geriausiai D.Rimšaitei sekėsi fechtavimosi rungtyje. Čia ji buvo antra.
Šaltinis: BNS
0

Donata Rimšaitė Bulgarijoje vykstančiame Europos jaunimo (iki 21 metų) šiuolaikinės penkiakovės čempionate iškovojo bronzos medalį.

Trečiadienį vykusiose merginų finalo varžybose 21 metų D.Rimšaitė surinko 5576 taškus ir tik 84 taškais atsiliko nuo čempione tapusios devyniolikmetės vengrės Sarlotos Kovacs. Sidabro medalis atiteko dar vienai Vengrijos atstovei Krisztinai Cseh – 5624 taškai.

Fechtavimosi rungtyje Lietuvos sportininkė pelnė 1020 taškų ir buvo antra, plaukimo rungtyje ji su 1108 taškų liko septyniolikta ir bendroje įskaitoje nukrito į penktąją poziciją, kurią išsaugojo ir po jojimo rungties (liko 15-ta - 1164 tšk.).

Bronzos medalį D. Rimšaitei garantavo sėkmingas pasirodymas bendroje šaudymo ir bėgimo rungtyje, kurioje ji su 2284 taškais buvo penkta. Ketvirtadienį vaikinų finalo varžybose startuos devyniolikmetis Paulius Aleksandravičius.