2010 07 18

Penkiakovininkės Rimšaitės krūtinę Europos čempionate papuošė bronza

Bronzos medalį Debrecene (Vengrija) vykstančiame Europos šiuolaikinės penkiakovės čempionate iškovojo 22-jų metų Donata Rimšaitė.
Pristatytas renovuotas Lazdynų baseinas
D.Rimšaitė / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Tik vienuolikta pradėjusi paskutinę kroso ir šaudymo dvikovės rungtį lietuvė surinko 5 352 taškus ir 48 taškais atsiliko nuo čempione tapusios prancūzės Amelie Caze's bei 40 taškų – nuo antroje vietoje likusios vokietės Lenos Schonenborn.

D.Rimšaitė buvo septinta (904 tšk.) fechtavimosi rungtyje, septyniolikta (1 112 tšk.) – plaukime, tik 28-a (1 140 tšk.) – jojime bei laimėjo kroso ir šaudymo dvikovės (2 196 tšk.) rungtį.

Kita finaliniame etape tarp 36-ių pajėgiausių Senojo žemyno sportininkių startavusi Lietuvos penkiakovininkė Julija Kolegova surinko 5 144 taškus ir užėmė vienuoliktą vietą.

J.Kolegova buvo tik 32-a (712 tšk.) fechtavimosi rungtyje, dvylikta (1 128 tšk.) – plaukime, ketvirta (1 200 tšk.) – jojime bei užėmė septintą poziciją kroso ir šaudymo dvikovėje (2 104 tšk.).

Sekmadienį Vengrijoje dėl apdovanojimų kovos ir visi keturi Lietuvos šiuolaikinės penkiakovės rinktinės vyrai: Andrejus Zadneprovskis, Edvinas Krungolcas, Justinas Kinderis ir Tomas Makarovas.