2009 02 15

Persekiojimo rungtyje Rasimovičiūtė – 31-a

Pietų Korėjoje vykstančiose pasaulio biatlono pirmenybėse 31-ą vietą moterų 10 km persekiojimo lenktynėse sekmadienį tarp 58 finišavusių dalyvių užėmė Diana Rasimovičiūtė.
Pesekiojimo lenktynių garbės pakyla
Pesekiojimo lenktynių garbės pakyla / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Alfredo Pliadžio nuotr./Diana Rasimovičiūtė Turino olimpiadoje užėmė aukštą 18 vietą
D.Rasimovičiūtė

Lietuvos biatlonininkė šešis kartus suklydo šaudykloje ir distanciją įveikė per 37 minutes 55,5 sekundės.  D.Rasimovičiūtė finiše 3 minutes 43,2 sekundės pralaimėjo aukso medalį iškovojusiai 24-erių švedei Helenai Jonsson (34:12,3), kurios du šūviai buvo netaiklūs.

Po 6 kartus šaudykloje suklydo, tačiau apdovanojimus pelnė vokietė Kati Wilhelm (34:30,6), prie sprinto rungties pridėjusi sidabrą, bei antrą bronzos medalį pelniusi rusė Olga Zaiceva (34:36,4).

4.Kaisa MakarainenSuomija34:49,2 (2)
5.Darija DomračiovaBaltarusija34:51,4 (2)
6.Martina BeckVokietija34:51,4 (2)
............
31.Diana Rasimovičiūtė   Lietuva37:55,5 (6)

Moterų persekiojimo rungtyje sekmadienį buvo diskvalifikuota vokietė Andrea Henkel, o rumunė Mihaela Purdea nuo varžovių atsiliko ratu ir buvo priversta pasitraukti iš tolesnės kovos.