2010 07 25

Piešpaskutinį „Tour de France“ lenktynių etapą Ignatas Konovalovas baigė ketvirtas

Prestižinių „Tour de France“ dviratininkų lenktynių devynioliktajame etape šeštadienį „Cervelo Test Team“ komandos narys Ignatas Konovalovas finišavo ketvirtas. 52 km atskiro starto lenktynėse Lietuvos dviratininkas 2 minutes bei 34 sekundes finiše pralaimėjo priešpaskutinio etapo nugalėtojui šveicarui Fabianui Cancellarai.
Priešpaskutinio etapo lenktynių akimirka
Priešpaskutinio etapo lenktynių akimirka / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Bendrojoje įskaitoje po prologo ir devyniolikos etapų I. Konovalovas iš 133–čiosios pozicijos pakilo į 127–ąją, o nuo lenktynių lyderio poziciją išsaugojusio bei nugalėtojo titulą ginančio ispano Alberto Contadoro Velasco atsilieka 3 val. 23 min. bei 36 sek.

35–ąją vietą etape užėmęs Ispanijos dviratininkas atotrūkį nuo artimiausio varžovo Andy'io Schlecko iš Liuksemburgo padidino nuo 8 iki 39 sekundžių.

Septyniskart (1999–2005) „Tour de France“ lenktynių nugalėtojas amerikietis Lance'as Armstrongas
devynioliktajame etape finišavo 67–as ir bendrojoje įskaitoje tebėra 23–čias, o nuo lyderio atsilieka 39 minutėmis bei 20 sekundžių.