2011 03 21

Pirmajame šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės etape JAV lietuviai liko toli nuo lyderių

Savaitgalį Palm Springse (JAV) vykusiame pirmajame pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės etape lietuviai tenkinosi kukliomis pozicijomis, o aukščiausiai pakilęs Justinas Kinderis užėmė tryliktą vietą.
Pristatytas renovuotas Lazdynų baseinas
Aukščiausią vietą iš lietuvių užėmė Justinas Kinderis. / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Surinkęs 5504 taškus praėjusių metų planetos pirmenybių bronzos medalininkas J. Kinderis net 236 taškais atsiliko nuo nugalėtoju tapusio ukrainiečio Pavelo Tymošenkos (5740 tšk.).

Lietuvos šiuolaikinės penkiakovės atstovas buvo 22-as fechtavimosi (784 tšk.) rungtyje, 24-as plaukimo (1240 tšk.) varžybose, nugalėjo jojimo (1200 tšk.) rungtyje bei liko dvyliktas šaudymo ir bėgimo dvikovėje (2280 tšk.).

Antrą vietą pirmojo pasaulio taurės etapo varžybose užėmė vengras Adamas Marosis (5720 tšk.), trečią – baltarusis Michailas Michalikas (5596 taškai).

Septynioliktą vietą bendroje įskaitoje užėmė 5428 taškus surinkęs Pekino olimpinių žaidynių vicečempionas Edvinas Krungolcas (fechtavimasis – 712 tšk. ir 31-a vieta; plaukimas – 1228 tšk. ir 26-a vieta; jojimas – 1200 tšk. ir 5-a vieta, šaudymo ir bėgimo dvikovė – 2288 tšk. ir 9-a vieta), o Tomas Makarovas (fechtavimasis – 880 tšk. ir 9-a vieta; plaukimas – 1240 tšk. ir 23-a vieta; jojimas – 1120 tšk. ir 27-a vieta, šaudymo ir bėgimo dvikovė – 2052 tšk. ir 33-vieta) su 5292 taškais liko 27-as tarp 36-ių finalo dalyvių.