Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pirmame istoriniame Lietuvos moterų Laisvosios piramidės čempionate pergalę šventė favoritė

Čempionato prizininkės. Iš kairės: Tatjana Vaitkienė (III vieta), Alina Olševskaja (I vieta), Svetlana Šestakova (III vieta), Lidija Kolesnikova (II vieta).
Čempionato prizininkės. Iš kairės: Tatjana Vaitkienė (III vieta), Alina Olševskaja (I vieta), Svetlana Šestakova (III vieta), Lidija Kolesnikova (II vieta).
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Gegužės 24 dieną Vilniaus biliardo klube „Piramidė“ įvyko pirmasis istorijoje Lietuvos moterų Laisvosios piramidės čempionatas. Į jį susirinko net 16 dalyvių, tarp kurių buvo galima pamatyti ir snukerio žaidėją Dianą Tracevič, ir pulo atstoves Simoną Milišauskaitę bei Lenkijoje pastaruoju metu gyvenančią Tatjaną Vaitkienę. Čempionatas taip pat pritraukė net tris Klaipėdos sportininkes.

Karštąjį šeštadienį „Piramidėje“ buvo galima stebėti daugybę gražių kovų. Vienas didžiausių turnyro netikėtumų – tarp prizininkių nepatekusi Olga Geročinskaja, kuri jau pirmame turnyro susitikime pralaimėjo vienai geriausių Lietuvoje pulo žaidėjų Tatjanai Vaitkienei. Matyt, tai stipriai išblaškė sportininkę, tad antroje kovoje ji nesugebėjo pasipriešinti ir kitai žinomai pulo žaidėjai Simonai Milišauskaitei.

Iki pusfinalio, deja, neprasibrovė ir itin kovingai nusiteikusi Viktorija Šimanskaja. Tuo tarpu iki šiol nedaug kam žinoma klaipėdietė Svetlana Šestakova kontrolinėje kovoje aplošė didžiausią tarptautinę patirtį sukaupusią čempionato dalyvę T. Vaitkienę, o vėliau prasibrovė ir į stipriausiųjų ketvertą.

Pusfinalio kovose susitiko dvi čempionato favoritės T. Vaitkienė ir Alina Olševskaja, bet atkaklios kovos žiūrovai nepamatė – nuo pat pirmos partijos rimtai nusiteikusi Alina rodė nepriekaištingą žaidimą ir laimėjo „sausu“ rezultatu 3:0. Kitame pusfinalyje žaidusi Lidija Kolesnikova 3:1 įveikė S. Šestakovą.

Finalinė kova vyko tarp A. Olševskajos ir L. Kolesnikovos, o susitikimo rezultatas 4:0 neatspindi tikrosios kovos, kuri buvo užvirusi ant biliardo stalo vėlų šeštadienio vakarą. Žaidimas buvo labai įtemptas ir įdomus, Lidija sudarė rimtą konkurenciją Alinai. Visgi Alinos nusiteikimas ir patirtis atnešė jai saldžią pergalę ir čempionato taurę.

 

 

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
KALĖDINIŲ DOVANŲ GIDAS
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką