2010 09 06

Planetos šiuolaikinės penkiakovės pirmenybių estafetėje lietuviai liko be medalių

Pasaulio šiuolaikinės penkiakovės čempionate Kinijoje šeštąją vietą vyrų estafetėje tarp šešiolikos komandų pirmadienį užėmė Lietuvos vyrų rinktinė, surinkusi 5984 taškus.
Laimėję vyrų komandų varžybas, esfafetėje lietuviai liko be madalių
Laimėję vyrų komandų varžybas, esfafetėje lietuviai (viduryje) liko be medalių / Pentathlon.org nuotr.

Tomas Makarovas, Edvinas Krungolcas bei Justinas Kinderis laimėjo fechtavimosi (57 pergalės ir 33 pralaimėjimai; 940 tšk.) rungtį, plaukime buvo septinti (2 min. 52,13 sek.; 1276 tšk.), jojime tenkinosi tryliktąja (940 tšk.) pozicija, o krose bei šaudyme liko penkti (21 min. 42,29 sek.; 2792 tšk.).

Planetos šiuolaikinės penkiakovės pirmenybių aukso medalius vyrų estafetėje iškovojo baltarusiai Michailas Prokopenka, Michailas Miciukas ir Dmitrijus Meliachas (6132 tšk.), sidabrą pelnė Pietų Korėjos sportininkai Hwonho Jungas, Dong–Hunas Namas bei Soengjinas Kimas (6108 tšk.), o bronza tenkinosi rusai Andrejus Moisejevas, Ilja Frolovas ir Aleksandras Lesunas (6026 taškai).

28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius