2015 04 26

Planetos stalo teniso pirmenybių Kinijoje pradžia sekmadienį lietuviams sėkminga

Pasaulio stalo teniso čempionato moterų kvalifikacinio etapo varžybas sėkmingai pradėjo Eglė Stuckytė.
Eglė Stuckytė
Eglė Stuckytė / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

16-oje atrankos grupėje lietuvaitė 4:1 įveikė Kazachstano atstovę Gulčekhrą Chusseinovą. Sekmadienį E. Stuckytė susitiks su Eunice Lim iš Singapūro, kuri 4:1 privertė pasiduoti Mabelyn Enriquez iš Gvatemalos.

Kvalifikacinio etapo 13-oje grupėje sėkmingai startavo ir Aistė Macaitė. Lietuvos stalo tenisininkė 4:2 nugalėjo pirmąją savo varžovę Seangdavieng Douangpanyą iš Laoso. Sekmadienį A. Macaitė grupėje susitiks su Cheng I Kuok iš Makao, kuri 0:4 pralaimėjo čilietei Paulina Vegai.

Alfredas Udra kvalifikacinį etapą taip pat pradėjo pergale. Lietuvis 4:0 sutriuškino nepalietį Amarą Mallą ir lemiamą mačą dėl patekimo į pagrindines varžybas pirmadienį žais su su olandu Rajko Gommersu, kuris Nepalo tenisininką nugalėjo 4:1.

9-oje kvalifikacinio etapo grupėje Valdui Martinkui abi dvikovos nebuvo sėkmingos - jis 1:4 pralaimėjo bulgarui Petyo Krastevui ir 3:4 turėjo pripažinti Saheedo Idowu iš Kongo pranašumą.

7-oje atrankos grupėje jaunasis stalo tenisininkas Medardas Stankevičius 4:1 įveikė pirmąjį savo varžovą Mohamadą Hamie'į iš Libano. Grupėje lietuviui dar reiks susitikti su čeku Tomašu Tregleriu, kuris libanietį sutriuškino 4:0.

Moterų dvejetų kvalifikacinėse varžybose E. Stuckytės ir Aistės Macaitės pora pirmajame rate varžovių neturėjo. Antrajame rate lietuvaitės susitiks su amerikiečių Judy Hugh ir Prachi Jha duetu.

Vyrų dvejetų varžybose M. Stankevičiaus ir A. Udros pora pirmajame kvalifikaciniame rate rezultatu 1:3 nusileido ukrainiečiams Ivan Katkovui bei Lei Kou. V. Martinkus poroje su estu Aleksandru Lusinu pirmajame kvalifikacinių varžybų rate rezultatu 3:0 nugalėjo Uzbekistano porą - Almurodą Kovą ir Genadijų Levčenką.

Antrajame rate lietuviai susitiks su brazilų pora - Cazuo Matsumoto ir Thiago Monteiro.

Mišrių dvejetų varžybose R. Paškauskienė su partneriu A. Karakaševičiumi pagrindinėje lentelėje susitiks su Kinijos pora - An Yan ir Yang Wu. E. Stuckytės ir M. Stankevičiaus pora pagrindinėje lentelėje susitiks su švedais Mattiasu Karlssonu bei Matilda Ekholm.

28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius