2011 08 16

Plaukikas Giedrius Titenis pasaulio universiadoje iškovojo antrąjį aukso medalį

Antrąjį aukso medalį pasaulio studentų vasaros universiados Šenženyje (Kinija) plaukimo varžybose iškovojo Giedrius Titenis.
Giedrius Titenis
Giedrius Titenis / Alfredo Pliadžio nuotr.

Antradienį 100 m krūtine finale G.Titenis nuplaukė per 1 minutę 0,39 sekundės ir 0,32 sekundės aplenkė antroje vietoje likusį Glenną Snydersą (1:00,71) iš Naujosios Zelandijos.

Sekmadienį abu šie plaukikai pasidabino aukso medaliais dvigubai ilgesnėje distancijoje.

Bronzos medalį plaukiant 100 m krūtine iškovojo brazilas Joao Gomesas Junioras, nuo lietuvio atsilikęs 0,39 sekundės:

8. Johannes Neumannas (Vokietija)    1:01.82

Kitas antradienį finale startavęs Lietuvos plaukikas Mindaugas Sadauskas 100 m nuotolį laisvuoju stiliumi įveikė per 50,14 sekundės ir liko aštuntas.

Šios rungties čempionu tapo amerikietis Jamesas Feigenas (49,26 sek.), sidabras atiteko rumunui Norbertui Trandafirui (49,41 sek.), bronza – japonui Shinriui Shiourai (49,50 sek.):

7. Robertas Savulichas (JAV)             49.97
8. Mindaugas Sadauskas               50.14